Meditujte

Už ste niekedy skúšali meditovať? Ja áno a veľmi mi to v minulosti pomohlo. Meditácia je pre mňa niečo ako balzam na duši. Predtým som mala strašne veľké problémy so stresom, necítila som sa dobre a stále som bola napätá. Prechádzala som si celkom škaredým obdobím, rozchodom a nejakým spôsobom som sa z toho ťažko dostávala, nebudem klamať. Bolo to hrozné obdobie, ktoré ma stálo veľa úsilia. Necítila som sa dobre. Nebyť vtedy pár kamarátov, čo ma držali nad vodou, ťažko by som sa z toho dostala. A tiež mi veľmi pomohla aj meditácia. Priateľ na mňa iba kričal. Necítila som sa vôbec dobre, keď sme spolu boli.

meditace

Keď tak nad tým premýšľam, je jedine dobre, že on sám sa so mnou rozišiel, pretože ja by som mu kedysi bola schopná odpustiť čokoľvek. Po rozchode som sa utápala v smútku a nebola som na tom vôbec dobre. Začala som meditovať. Meditácia na každý deň ma krásne uvoľnila, cítila som sa naozaj lepšie ako predtým. Trvalo to celkom dlho, ale postupom času som sa začala dostávať z rozchodu. Bolesť sa časom otupela a ja som sa stala silnejšou ženou. Neskôr, asi rok po rozchode som stretla nového priateľa, ktorý je presným opakom môjho bývalého. Môj bývalý bol na mňa stále zlý, protivný a stále ma urážal. Tento je presný opak.

meditace

Chváli ma, zahŕňa ma darčeky, robí romantické gestá, som s ním hrozne šťastná a už si bez neho nedokážem predstaviť svoj život. Je to úžasný človek. Som veľmi rada, že ho mám. Som za neho vďačná. Vlastne som nikdy taký krásny vzťah nemala. Vždy to boli len chlapci, ktorí ma časom začali ponižovať a byť toxickí. Pri tomto je to ale inak. Momentálne sa plánujeme vziať a plánujeme aj spoločnú budúcnosť. A možno, že by sme mohli mať spolu aj napríklad bábätko. Ale to sa ešte uvidí a je to vo hviezdach. Hlavné je, že sme spolu šťastní a že sa máme radi.

About the Author

You may also like these