Nechajte si pomasírovať telo, ale aj vaše libido.

Erotic massage, zahŕňajúca tiež masáž tantrickú, je súbor masážnych techník, ktoré sa zameriavajú najmä na erotogénne zóny. Cieľom erotic massage je poskytnúť klientovi pôžitok vo forme relaxácie, uvoľnenia, ale aj nabitia novou sexuálnou energiou. Chcete si zvýšiť svoje libido? Erotic massage je na tento účel ako stvorená. Ak si nie ste istí, ako má taká masáž správne vyzerať, čo je jej súčasťou a kde všetky erotogénne zóny nájsť, netreba sa vzdávať. Existujú predsa špecializované erotic massage centrá, ktoré majú svoj profesionálne vyškolený personál a ten vám ukáže priamo na vašom vlastnom tele, ako sa to má robiť.

Masaz4

Erotic massage vo vás vonkoncom nezanechá rovnaký zážitok ako masáž klasická. Jej cieľom býva tak isto uvoľnenie tela aj mysle, avšak erotic massage, ako názov hovorí, zachádza do erotickej sféry. Ostych môžete bez problémov nechať doma. U erotic massage ide práve o to – zbúrať predsudky, zábrany a naplno si užívať vlastné telo, nahotu a sexualitu. Ak sa na masáži dokážete správne uvoľniť, zážitok z celej procedúry bude ešte viac umocnený. Nechajte masérku dotýkať sa vášho tela, sústreďte sa na vlastný dych a maximálne precítenie daného okamihu. Cieľom nie je dosiahnuť vzrušenie, či dokonca sexuálne vyvrcholenie.

Masaz3

Takže tým, či sa pri procedúre budete vedieť vzrušiť, si vôbec hlavu nelámte. Masérka je tu pre vás, ona vás chce uspokojiť a navodiť vám príjemné pocity, vy ju uspokojiť nemusíte. Pri správnej erotic massage o sex voôbec nejde, dokonca ho vyžadovať od masérok je zakázané. Masírovanie intímnych partií taktiež nemusí byť súčasťou erotic massage. Na tele je mnoho iných citlivých bodov, ktoré pri dotyku vyvolávajú príjemné pocity. Každý človek je jedinečný a každému je príjemné niečo iné. A to sa erotic massage snaží práve poodhaliť. Váš vlastný intímny potenciál.

About the Author

You may also like these