Pripravte vašu klímu na leto

Máte doma alebo vo vašej kancelárii klimatizáciu? Vlhké prostredie, ktorým je klimatizácia, je veľmi dobrá pôda pre rozvoj baktérii, plesní a vírusov. A taktiež sa vo filtroch zachytáva obrovské množstvo prachu. O klimatizáciu ako o každý iný spotrebič sa treba starať. Ak sa dlho nepoužíva, treba ju nie len skontrolovať, ale aj vyčistiť pred ďalším používaním. Pripravte ju na leto! A nedovoľte, aby sa nežiaduci hostia objavili v priestore, v ktorom sa zdržiavate vy. Môžu vám totiž spôsobiť veľa zdravotných nepríjemností v podobe alergií, zápalov, problémov s dýchaním a pod. Okrem toho nevyčistená klimatizácia často nepríjemne zapácha. Zverte vašu klimatizáciu do rúk odborníkom, ktorí vám ju efektívne a profesionálne vyčistia, skontrolujú a pripravia na ďalšie používanie. Urobte pre vaše zdravie maximum a vyčistite vašu klimatizáciu v Master klíma v Bratislave.

čistenie klimatizácie

Existujú dva druhy čistenia klimatizácie.

  • Profylaktické – je to čistenie špeciálnym prípravkom, ktorý ničí 100% baktérii, vírusov a plesní z vašej klimatizácie.
  • Čistenie horúcou parou – pri veľkom znečistení sa pristupuje čisteniu klimatizácie parným čističom.

klimatizácia

Na internetovej stránke firmy Master klíma sa dozviete všetky potrebné informácie pre servis a čistenie vašej klimatizácie. Čo všetko spadá pod čistenie klimatizácie ako aj cenník služieb za jednotlivé druhy čistenia. Na stránke máte aj kontaktný formulár, kde môžete zadať vašu žiadosť o čistenie a zamestnanci firmy vás budú kontaktovať s niekoľkými voľnými termínmi. Na firmu sa môžete obrátiť taktiež s akýmkoľvek iným problémom alebo otázkou týkajúcou sa vašej klimatizácie. Odborníci z Master klíma vám radi vo všetko poradia. Firma Master klíma pôsobí na západnom Slovensku a príde do ktoréhokoľvek mesta v rámci regiónu (Bratislava, Trnava, Dunajská Streda…). Master klíma https://goo.gl/maps/waJ681xcAFTb63LKA čistí a servisuje všetky značky a typy klimatizácii.

About the Author

You may also like these

No Related Post