Správny kľúč

Každé dobré dvere musia mať aj dobrý kľúč. Či už ste si do svojej kancelárie nechali urobiť sklenené, hliníkové alebo klasické dvere, dôležitou súčasťou každých dverí je zámok s kľúčom. V našej ponuke okrem množstva rôznych druhov dverí nájdete aj príslušenstvo k dverám, do ktorého spadajú aj zámky s kľúčmi. Ak ste sa rozhodli pre sklenené dvere môžete si vybrať kľúč napríklad: TGLC01 TC SC https://lmmont.sk/produkt/pm88t/, ktorý je ideálnym kľúčom do zámkov, ktorý sa montuje do sklenených dverí.

sklenené dvere

Sklenené dvere sú ideálnymi dverami do kancelárie. Na našej stránke môžete vidieť rôzne realizácie montáže sklenených dverí v interiéry, aby ste si vedeli predstaviť, ako by mohli vyzerať tie vaše dvere v skutočnom priestore. Výhodou sklenených dverí je tá, že máte pocit, že stále ste súčasťou nejakého priestoru s vašimi pracovníkmi, ale na druhej strane máte svoje súkromie. Ak si zvolíte číre sklo, budete mať prehľad o vašich zamestnancoch alebo kolegoch. AK sa rozhodnete pre sklenené dvere s potlačou môže vám táto potlač urobiť nie len viac priestoru na súkromie a opticky viac oddeliť váš priestor od ostatných, ale môže to byť skvelý spôsob na ďalšiu reklamu vašej firmy. Na sklenených dverách vašej kancelárie sa perfektne bude vynímať vaše logo, alebo názov vašej firmy. Samozrejme to je len jeden z návrhov, čo môžete využiť ako potlač na dvere. Inak si môžete vybrať z našej širokej ponuky, alebo vám urobíme motív podľa vášho želania.

Deere

Na našej stránke nájdete aj objednávkový formulár, ak nám zašlete vaše požiadavky, môžeme vám spraviť nezáväznú kalkuláciu vašich sklenených dvier. Môžeme vám spraviť taktiež cenovú kalkuláciu iných typov dvier pre vašu kanceláriu a doporučiť vám tie správne dvere pre vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôže pri výbere tých správnych dverí pre vašu kanceláriu alebo firmu.

About the Author

You may also like these