Čo darovať žene

Tulipány – krásne kvety, ktoré dokážu vyčarovať úsmev na tvári každej ženy. Pomysleli ste si, ako vyčarovať úsmev ženy na jej tvári? Je to celkom jednoduché a ani o tom neviete. Ženy boli vždy jemnými tvormi a niečo ako kvetina im dokonale zapadá. Pre mnohých ľudí sú tulipány symbolom jari a novým začiatkom. Milujem jar a hneď ako sa začne jar, cítim sa úplne inak. Lepšie a krásne. Pretože som človek, ktorý nenávidí zimu. Prší, je škaredo, zamračené počasie. Ale keď príde jar, všetko sa prebudí, prvé kvety začnú kvitnúť a slnko svieti, je to úžasné. Každá žena má rád inú kvetinu, ale tulipánom nič nemôžete skaziť. Predstavte si napríklad svoju ženu, ktorá sedí na stoličke, číta si knihu a zrazu od vás získa kyticu tulipánov.

s

A aby som bola presnejší, nezáleží na tom, či sú to tulipány alebo ruže. Každá kvetina poteší ženu – nepoznám ženu, ktorá by niekedy kvetinu odmietla. Keď vidím kvitnúce tulipány všetkých možných farieb, okamžite mi bliká hlavou, že jar začína. A môžem vám povedať, že je to najkrajší pocit na svete. Túto jar som nemohla čakať a nakoniec je. Všetko začne kvitnúť krásne, so vzduchom na vyrovnanie vône kvetov, trávy a všetkého, čo je možné. A myslím si, že – čo viac môžete chcieť?

s

Možno iba sex Privat priedza. Koniec koncov, najkrajšie veci sú vo skutočnosti tie drobné veci, ktoré nevidíme. A stačí, aby ste urobili niečo, čo vás poteší počas dňa a celý deň sa vám rozsvieti. A to je presne ono. Užívajte si malé veci, ktoré máme v našich životoch, pretože vždy môže byť oveľa horšie. To je to, čo som si nedávno uvedomila, a odvtedy sledujem tento slogan. A verte mi alebo nie, celkom to funguje. Predtým som sa mračila a videla som všetko negatívnejšie, videla som život viac v tmavších farbách, ale teraz je to presne naopak. Takže som rada, že jar konečne začal.

About the Author

You may also like these