Ktoré reklamné predmety u vás víťazia

Nespornou výhodou reklamných predmetov Promodarceky.sk je možnosť využiť vlastnú kreativitu, s ktorou vytvoríte originálnu potlač. Zabudnite teraz na tie známe potlače, čo sa ponúkajú na tričkách snáď všade, a ktorých pivné a sexuálne motívy sú už natoľko trápne, že vám ich len málokto seriózne odporučí. Reklamným predmetom sa naopak môže stať mnoho predmetov, ktoré opatríte potlačou veľmi decentnou a zaujímavou. Nemusíte mať skrátka na tričku cez celú hruď obrovský pivný polliter, niekedy postačí len drobnosť, šikovný nápad, čo rozveselí ľudskú myseľ a naznačí vyšší morálny aj inteligentný ľudský prejav.

dievča s dáždnikom

Ak dáte napríklad prednosť ľahkej športovej mikine žltej farby, mohli by ste ju opatriť niektorým múdrym citátom v tmavo zelenej farbe, a tých je celý rad. Napríklad by to mohol byť známy citát od spisovateľa Ericha Maria Remarque: „Človek bez lásky je ako mŕtvola na dovolenke“.

retro hrnček

Ktoré reklamné predmety vás najviac oslovujú – tlačiť sa dnes dá takmer na všetko, takže si príliš nelámte hlavu s tým, či to ide, alebo nejde, a skôr premýšľajte nad tým, aké oblečenie alebo predmet vás oslovujú. Môžu to byť hrnčeky, čiapky, dáždniky, tričká, košele, nohavice, tašky, batohy, a dokonca aj spodná bielizeň. Veľkým hitom je aj elektronika – flash disky, powerbanky, obaly na chytré telefóny, fólie na notebooky atď.

Reklamný predmet ako darček – reklamný predmet sa môže stať vhodným námetom pre darček vašim blízkym a jednou z možností realizácie vašej kreativity by mohla byť práve potlač. Už sme tu naznačili, že potlač by nemala byť príliš vtieravá a trápna, s témami alkoholu, drahých nedostupných áut a deštrukcie všetkého druhu, ale naopak by mohla byť veľmi osobná. Môžete napríklad obdarovať priateľku, rodičov, starých rodičov, súrodencov či deti peknou kvetinovou potlačou s menom či prezývkou. Ľudia na svoje mená budú reagovať skôr pozitívne a bude im darčekový predmet pripadať, že je súčasťou ich ja.

About the Author

You may also like these