Farebné možnosti gélových nechtov majú veľmi široký záber

Byť originálne a upútať pozornosť okolia je možné aj nie tradičnou úpravou nechtov, ktoré si môžete zvýrazniť lakom niektorou z množstva farieb alebo použiť gélový lak, druhá možnosť je uv led lampa na nechty nechať si na svoje nechty nalepiť umelé, ktorých dizajnov je v súčasnosti neskutočne veľa. Pri úprave zovňajška sa orientujeme na základné časti, ktoré tvoria celok a majú vplyv na to ako vyzeráme. K oblečeniu a doplnkom patria aj upravené nechty, ich formovanie môžeme zvládnuť aj doma, ale kvalitnejší výsledok sa dostaví, ak sa zveríte do rúk profesionálom. V kozmetických salónoch majú všetko potrebné vybavenie na to, aby boli vaše nechty urobené kvalitne a podľa vašich predstáv.

Krásne farby, výber ťažký

Proces lakovania nechtov či nalepovania umelých alebo ich tvrdnutie bude oveľa rýchlejšie s modernými UV LED lampami, ktoré sú dostupné aj pre bežných zákazníkov. S nimi ušetríte veľa času a výsledok bude oveľa kvalitnejší. Na trhu sú lampy rozličných typov, no asi najpopulárnejšia je DUAL lampa, ktorá si poradí so všetkými typmi gélových nechtov. Lampa na nechty UV/LED EXCELLENT PRO MASTER LINE DUAL LED má výkon 800W, jej konštrukcia má moderný tvar, komfortný priestor na ruku a dôkladne v nej vytvrdnú všetky typy lakov a gélov.

Pekné nechty v každej situácii

Navyše je vybavená senzorom pohybu a časovačom, efektívnym režimom 99s, ktorý lampu prestaví na nižší výkon, aby nedošlo k spáleniu. Skladá sa zo 42 LED diód rozmiestnených v rovnomerných rozostupoch vo vnútri lampy. Ich výmena nie je potrebná. Diódy svietia bielym svetlom a celá technológia e patentovaná. Dno je prichytené magnetmi, takže pri jej čistení sa dá jednoducho odobrať. Profesionálne výkony pracovníkov v salónoch sa nedajú porovnávať s tým, aké možnosti máme doma, ale jednoduchšie úkony už dokážeme zvládnuť aj samy, nalakovať si nechty a upraviť do pekného tvaru by nemal byť problém pre žiadnu ženu.

About the Author

You may also like these