Výrobcovia sa sústredia na kvalitu za prijateľnú cenu

Sortiment kvalitných matracov je veľmi široký a mnohí výrobcovia ich ponúkajú vo verziách, z ktorých si jednotlivé typy určite vyberie každý. Na vlastnosti, ktoré by mal mať zdravotný ortopedický matrac treba dbať a dôkladne si preveriť, či je naozaj vyrobený z deklarovaných materiálov, iba tak nekúpite jeho nekvalitnú verziu. Druhým atribútom je meno a skúsenosti výrobcu, ktorý matrac ponúka. SEGUM je značka výrobcu, ktorá má korene v roku 1992, keď ako prvá začala vyrábať matrace z čisto prírodných materiálov. Na začiatku to boli produkty, ktorých cena nebola vysoká, no postupne si mohli dovoliť pridať výrobu aj luxusných matracov, ktoré začali vyrábať v širokých sériách, a to im umožnilo predávať kvalitné matrace ich za nižšie ceny.

S úsmevom môžete ráno vstávať

Zákazníci sa diktujú podmienky a vývoj nových typov matracov je strážený aj zo strany ich ceny, aby nebola dostupná na úkor kvality produktov. Výrobky sú dostupné vo výstavnej verzii aj v kamenných predajniach v Bratislave, Žiline a Senici. Typy matracov je možné si tam dobre prezrieť aj vyskúšať a zároveň sa poradiť s odborným personálom.

Na kvalitný spánok si treba vyberať vhodné matrace, ktoré sa vyrábajú vo verziách pružinových a sendvičových matracov, pružinové sa ďalej rozdeľujú na taštičkové a Bonell matrace. Oba typy sa skladajú z materiálov, ktoré sú certifikované, ako napríklad antibakteriálna pena Sanitized zo Švajčiarska. Mnoho ľudí, ktorí majú problém s alergickými reakciami na niektoré materiály, sú za tieto výrobky vďační. Dobré vzťahy medzi výrobcom peny a výrobcom matracov umožňujú nakupovať penu za výhodné ceny.

V posteli môžete aj čítať

Zdravý chrbát, ale aj celé telo a žiadna únava, to sú benefity, ktoré hľadáme pri nákupe ortopedických matracov, v dnešnej dobe ich ponuka stále stúpa, takže výber je široký. Odborné poradenstvo je však stále v hre, ak si neviete vybrať, ktorý je správny a zaistí vám pokojný spánok, obráťte sa na niektorého z nich a budete spať ako v perinke.

About the Author

You may also like these