Jesenné trendy

Pomaly sa nám začína schladnievať a na rad prichádza dlhšie oblečenie. Zo skrine pomaly začíname vyťahovať dlhé nohavice a tričko s dlhými rukávmi, či nejaký ten svetrík, bundičku, mikinu alebo sako. A naša jesenná klasika sú samozrejme džínsy. Aké dámske jeansy sú v móde túto jeseň? Pozrieme sa na tohtoročné jesenné džínsové trendy spolu s vami. Aj keď v dnešnej dobe je moderné takmer všetko, predsa len sa módny návrhári snažia vymyslieť nejaký ten trend na dané obdobie. Tohtoročná sezóna jeseň-zima 2023/2024 sa nesie v bielo-čiernej kombinácii, biznis oblečení, dlhom kabáte a lesklých doplnkoch.

bielo-cierna

Takže stačí ak si dáte nejaké biele tričko, blúzku alebo košeľu (Košele sú teraz tiež in) a skombinujete to s čiernymi alebo tmavomodrými džínsami, hneď budete oblečené trendovo a moderne. Pri ešte chladnejších dňoch si stačí vziať aj dlhý kabát a outfit na tohtoročnú sezónu je ako vyšitý. Nezabudnite tiež lesklé doplnky, ktoré ku klasickým džínsom taktiež perfektne idú. Čo sa týka trendov v dámskych džínsoch, tohtoročným hitom sú sivé džínsy, ale v móde sú aj džínsy s vysokým pásom, džínsy s rozparkom na členkoch, zvoncové džínsy, či klasický pohodlný strih, ktorý majú radi takmer všetci.

outfit

Nech už si však vyberiete akýkoľvek strih džínsov, ktorý vám sedí a cítite sa v ňom dobre, trendovou kombináciou budete vyzerať moderne vždy. Džínsy boli vždy o pohodlnosti. Správne džínsy sú tie, v ktorých sa cítite sami sebou. Najlepší výber dámsky džínsov nájdete na www.bigstarjeans.sk alebo v kamenných predajniach Big Star, ktoré nájdete v Košiciach, Prešove, a v Žiline. Pripravte sa na jeseň a zaobstarajte si do vášho šatníka nestarnúcu klasiku v podobe džínsových nohavíc. S bielym vrchným kúskom (ktorý ma asi každý v šatníku) a dlhým čiernym kabátom budete trendy túto jeseň a zimu aj vy!

About the Author

You may also like these