LED osvetlenie

Skratka LED pochádza z anglického výrazu Light Emitting Diode, čiže dióda vyžarujúca svetlo. V súčasnej dobe sú tzv. ledky čoraz viac populárne. Rozžiaria každú miestnosť a dodajú jej šmrnc. Dajú sa použiť kdekoľvek – v kuchyni nad pracovnou doskou, v spálni pod posteľou alebo na chodbe pri zemi okolo obvodu. Kreativite sa medze nekladú a môžete si ich prispôsobiť podľa seba a podľa vašich potrieb. Sú omnoho ekologickejšie ako bežné svietidlá – vyžarujú úzkospektrálne svetlo pri zapojení do elektrického prúdu.

LED light

Na trhu nájdete obrovský výber LED svietidiel v rôznych prevedeniach i farbách. Spoločnosť LED PRODUKT vám ponúka na výber široký sortiment produktov – LED zrkadlá, žiarovky, lišty, profily, reflektory, panely, moduly, pouličné a priemyselné svietidlá, rámiky na fotky, pohybové senzory či pásiky. Spoločnosť LED PRODUKT vám ponúka rozličné LED pásy. Môžete si vybrať pásy s päťročnou zárukou a tromi základnými farbami žiarenia – studenou bielou, neutrálnou bielou a teplou bielou, nájdete tu aj zelený, ružový i žltý podtón svietenia. Na výber máte aj farbu dual-white, ktorú si viete nastaviť od studenej až po teplú bielu. Sú 5 metrov dlhé. Ďalej ponúka pásy s prúdovým driverom, ktoré majú dlhšiu životnosť, pretože zaťaženie je rovnaké na všetkých častiach svietidla.

presvetlená kuchynská linka

Využívajú sa v baroch, či kaviarňach, teda priestoroch s veľkou plochou.´Vysokosvietivé LED pásy https://www.ledprodukt.sk/206-profi-led-pasy-osram-zaruka-5-rokov s trojročnou zárukou a tromi základnými odtieňmi bielej sú vhodné ako dekoračné svetlo, ale aj ako hlavné osvetlenie miestnosti s príkonom 7,2 W/m. V kategórii päťmetrové LED pásiky nájdete pásy vhodné ako osvetlenie kuchynskej linky, kúpeľne, interiéru auta, akvárií, schodov, výkladov a podobne. Okrem základných odtieňov bielej je v ponuke aj modrá, červená, zelená, fialová, kombinácia farieb a podobne. Rozžiarte svoj domov bez výčitiek, rozžiarte ho s nami!

About the Author

You may also like these