Oslávte svoje narodeniny s dobrým jedlom

Presvedčilo vás vaše dieťa na narodeninovú oslavu so svojimi spolužiakmi a kamarátmi? Rozhodli ste sa, že ju usporiadate u vás doma, ale rozmýšľate čo im nachystať na jedenie? Alebo narodeniny vy sami a pozvali ste si domov pár priateľov a k dobrému vínku hľadáte niečo dobre pod zub? Keď pozriete ceny ceteringových spoločností máte pocit, že napriek tomu, že robíte oslavu doma neušetríte absolútne nič a mohli ste vašu oslavu urobiť rovno v reštaurácii, vyšlo by vás to rovnako a nemuseli by ste umývať plno riadu? Spojte príjemné s užitočným a objednajte si kvalitné jedlo priamo z reštaurácie Gurmánsky dvor u Oravca k vám domov.

jedlo

Zabijete tak dve muchy jednou ranou. Budete mať skvelé domáce jedlo, ktorým uspokojíte každého vášho hosťa aj toho najnáročnejšieho a budete to mať bez roboty, pretože vám všetko jedlo privezieme. Naša reštaurácia Gurmánsky dvor teraz robí aj rozvoz jedla v Bratislave Gurmanskydvor.sk. Pri menších objednávkach len v rámci Ružinova, ale pri väčších objednávkach rozvážame jedlo po celej Bratislave a nad 5 jedál dokonca bezplatne. Nenechajte si preto ujsť jedinečnú príležitosť a objednajte si donášku jedla ešte dnes. Telefónne číslo na rezervácie máte na našej stránke.

menu

Vybrať si môžete so širokej ponuku kvalitných domácich klasických jedál, ktoré má rad snáď každý a pre náročných labužníkov máme v ponuke burgrové menu, v ktorom si môžete vybrať z našich výborných šťavnatých burgerov. Nápoje si môžete zaobstarať sami, alebo si ich taktiež objednať spolu s jedlom, reštaurácia Gurmánsky dvor je pripravená na všetko. Reštaurácia Gurmánsky dvor je tu pre vás každý deň ochotná pomôcť vám pripraviť a stráviť krásne chvíle s vašimi priateľmi a tak osláviť a prežiť pekné a pohodové narodeniny s ľuďmi, na ktorých vám záleží. Zverte starosti s jedlom nám a užite si vašu oslavu alebo oslavu vašich detí naplno.

About the Author

You may also like these