Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 patrí medzi najkvalitnejšie značky na trhu mobilných telefónov. Avšak aj jeho trápia rôzne poruchy, ktorým náš tím odborníkov/profesionálov rozumie a vie vyriešiť každý problém. K najčastejším poruchám mobilného telefónu Samsung Galaxy A50 patrí nefunkčnosť, poškodenie či rozbitie displeju. Veľakrát oprava displeju Samsung Galaxy A50 Mobilovo.sk môže byť veľmi nákladná. Ale ak zavítate u nás, tak vám zaistíme až vysokokvalitnú opravu vášho mobilného telefónu značky Samsung Galaxy A50. Váš Samsung Galaxy A50 vám opravíme do dvoch hodín.

samsung

Poskytujeme samozrejme u nás aj iné druhy opráv. Naše ceny sa pohybujú od 20€ do 99€, čo si myslíme, že sú veľmi prijateľné ceny. Okrem opravy displeja vášho mobilného telefónu značky Samsung Galaxy A50 vám ponúkame aj výmenu displeja, záchranu dát z poškodeného mobilu, opravu tlačidla zapínania, nabíjacieho korektora, slúchadla, mikrofónu, zadného krytu, batérie, SIM čítačky, zadnej kamery, prednej kamery, reproduktoru, tlačidla hlasitosti, prečistenie vášho mobilného telefónu, opravu vibrovania, nefunkčnosti WiFi, diagnostikovanie problému vášho mobilného telefónu, opravu stredového tlačidla, pomoc pri prehriatí softvéru alebo pri vypadávaní signálu, opravu stredného krytu, odblokovanie vášho Google účtu a opravu systémového konektoru či audio jack konektoru.

mobil

Okrem mobilného telefónu značky Samsung Galaxy A50 vám ponúkame aj servis tabletov, počítačov či notebookov. U nás nájdete aj e-shop s príslušenstvom. Pomôžeme vám pri obnove dát. A ponúkame aj výkup zariadení. Okrem spomínaného mobilného telefónu značky Samsung Galaxy A50 vám vieme opraviť aj iné značky mobilných telefónov – iPhone, Huawei, Xiaomi, Sony Xperia, Lenovo Motorola, Asus, LG, Nokia, Microsoft či HTC. Náš servis verí, že budete s našími službami nad mieru spokojní a pri každom probléme s vaším mobilným telefónom či iným zariadením sa obrátite priamo na nás. A tiež veríme, že nás odporučíte aj svojim blízkym. Tešíme sa na vás.

About the Author

You may also like these