Relaxujte vo dvojici

Letný čas priam volá na to, aby ste si oddýchli od práce a dopriali kvalitný relax – a to najlepšie vo dvojici, s milovaným človekom. Dovolenka je skvelý spôsob na odreagovanie a načerpanie síl do ďalšieho pracovného života. Vaše zdravie sa vám poďakuje! Závisí len na vás, či pôjde o romantický pobyt, ozdravujúce kúry v kúpeľoch či wellness pobyty pre dvoch so zabezpečením maximálneho komfortu. S Travelguide.sk – spoločnosťou zastrešujúcou ubytovanie, reštauračné služby či konferencie – netreba váhať, môžete si vybrať z množstva možností so zaručenou spokojnosťou.

wellness pre dvoch

Práve to pre nás znamená zabezpečenie plných služieb pre všetkých, ktorí sa ich rozhodnú využiť. Siahnuť môžete napríklad po vysokohorskej turistike v lokalitách Vysoké a Nízke Tatry, Chopok, Jasná a Liptov. Hotely s wellness centrom sú praktickým riešením pre hostí obľubujúcich svet víriviek či pobyt v saunách a bazénoch. Blahodarný vplyv kúpeľov sa odrazí na vašom fyzickom zdraví, ale aj mentálnom nastavení a skvelej nálade – uvoľňujúce masáže sú aj balzamom na dušu. Blízkosť minerálnych termálnych prameňov pôsobí na organizmus rovnako ozdravujúco a navyše pomáhajú pri liečbe rôznych zdravotných ochorení.

wellness

Slovensko skrýva v sebe veľa neprebádanej krásy – s partnerom či partnerkou sa vám bude objavovať krajšie a zostanú vzácne a nezabudnuteľné chvíle, ktoré si budete pamätať až do konca života. K obľúbeným turistickým rezortom patrí napríklad lokalita Dudince – Hotel Hviezda, v ktorom môžete nepretržite navštevovať bazén a saunový svet – všetko je totiž zahrnuté vo finálnej sume len od 69.90 eur za osobu/noc. Odporúčame pobyt typu all inclusive v lukratívnom hoteli SPLENDID v Kúpeľoch Piešťany – využívate služby s plnou penziou a občerstvením, s množstvom atrakcií a zaujímavým programom v cene od 77.00 eur za noc/osoba. Vyhľadávané sú aj mestá Bešeňová, Stará Ľubovňa, Turčianske či Trenčianske Teplice, Senec či Dunajská Streda. Služby Travelguide.sk sú vám k dispozícii za každých okolností.

About the Author

You may also like these