Vysvietená miestnosť bez zavadzania lampy

Máte doma staré lampy, ktoré už nevyzerajú pekne a chcete si prerobiť domácnosť na modernejšiu? Vyskúšajte LED bodové svetlá, ktoré vám rozsvietia celú miestnosť, nebudú vám zbytočne visieť zo stropu a zachytávať prach, ktorý je z nich ťažké odstrániť, nakoľko nie vždy dotiahneme na vrch. Na webovej stránke https://www.ledprodukt.sk/68-gu10-bodovky je širšia ponuka práve týchto LED bodových žiaroviek. Majú ich v troch farebných prevedeniach a nimi sú studená biela, neutrálna biela a teplá biela. Máte možnosť si vybrať či chcete výraznejšie alebo slabšie svetlo.

Bodové svetlá do sadrokartónu

Taktiež majú v ponuke aj stmievateľné žiarovky, takzvané DUAL LIFE, pri ktorých je pomocou ovládača možný prechod medzi studenou a teplou bielou farbou. Môžete si teda nastaviť svetlo, aké chcete a to bez problémov. Nemusíte si teda vyberať medzi odtieňmi, ale môžete si kúpiť takýto druh a podľa seba si nastavíte farbu. Tieto LED bodové žiarovky sú úsporné, moderné a veľmi dlho vydržia, čiže ich netreba často vymieňať a preto aktuálne nahrádzajú klasické staré halogénové žiarovky. Môžete ich využiť v každej miestnosti vo vašom obydlí, a samozrejme aj do kúpeľne. Celkovo každá miestnosť, v ktorej budete mať namiesto starých klasických lámp LED bodovky, bude vyzerať lepšie, modernejšie a hlavne budete mať v nej omnoho viac svetla.

Bodové svetlá v kuchyni

Keď si vezmete ceny bežných halogénových žiaroviek a to, že ich musíte pomerne dosť často meniť, sú to vlastne zbytočne vyhodené peniaze. Môže sa stať, že vám doma akurát praskne žiarovka a vy nemáte v zálohe doma žiadnu inú, musíte bežať hneď do obchodu nejakú zohnať, aby ste mali svetlo. A ak je večer, musíte dokonca čakať do druhého dňa. LED bodové žiarovky vám vydržia neskutočne dlho, nemusíte sa báť, že vám budú často odchádzať a vy budete musieť narýchlo nejakú zohnať. Jednak ušetríte na žiarovkách a z druhého uhla ušetríte aj na energiách. V dnešnej dobe sa určite oplatí šetriť, tak neváhajte a vymeňte staré a nemoderné za nové a moderné.

About the Author

You may also like these