Ste majiteľom papiernictva a radi by ste rozšírili sortiment vo vašej predajni? Určite mnohých potešíte, keď do ponuky pridáte plastové obálky ak ich v ponuke ešte nemáte. Firma 2 Pack vám ponúka široký výber plastových obálok pre veľkoobchod aj maloobchod. Stačí si kliknúť na našu stránku a pozrieť si ponuku našich plastových obálok. Okrem klasických plastových ponúkame aj recyklované obálky pre tých, ktorým je ochrana prírody a životného prostredia naozaj dôležitá. Nám určite je a preto máme aj takéto obálky zaradené v ponuke. V prípade veľkoobchodu vás asi budú zaujímať väčšie sto kusové balenia, ale na skúšku môžete siahnuť aj po menšom 10 kusovom balení, výber je samozrejme na vás.

obálky

V našej ponuke vždy nájdete klasické biele obálky, ktoré sú potrebné takmer každej firme, alebo obchodu, ktorý predáva aj cez internet. No v ponuke máme aj farebné obálky, ktoré sú veselé a určite príjemne potešia, toho kto ich dostane. Aj biele aj farebné obálky majú tmavé vnútro, aby sa zadržalo súkromie posielaného obsahu. Okrem obálok firma 2 pack ponúka aj iné výrobky pre vaše papiernictvo, ktoré taktiež môžete vidieť na našej stránke. Dokonca vám môže vyrobiť aj produkty, ktoré ponúka špeciálne na mieru podľa vašich požiadaviek. Túto možnosť však musíme najprv vzájomne prekonzultovať a dohodnúť sa na celej objednávke.

obálka

Všetko čo sa nachádza na našej stránke si môžete ihneď objednať aj online z pohodlia vašej kancelárie, alebo vášho obchodu. Pri objednávaní a vytváraní objednávky online, treba spomenúť, že ide o veľkoobchod a uviesť do objednávky vaše fakturačné údaje na vašu firmu. Väčšinu vecí máme vždy skladom, takže vám tovar do niekoľkých dní určite príde. Ak tovar nie je skladom, je to uvedené na stránke. V prípade záujmu o takýto produkt, o jeho dostupnosti vás budeme radi kontaktovať mailom, alebo telefonicky.